O mnie

Hmm, cięzko jest pisać o sobie samej, szczególnie jakoś bardziej pozytywnie :), ale spróbuje!

To jaka jestem w pracy, w kontaktach z klientkami można najlepiej i najprościej opisać dzięki 3 określeniom: solidna i dokładna, terminowa oraz (przynajmniej tak mówią klientki) sympatycna i kontaktowa. Taka właśnie jestem!

iza_fraind_kosmetologiza_fraind_kosmetologiza_fraind_kosmetologOd około 7 lat staram się pomagac i wpływać na to, abyśmy stawały się z każdym dniem coraz piękniejsze. Działam głównie na terenie Białegostoku i okolic. Ale z racji faktu, że to ja dojeżdzam do klijentek, a nie odwrotnie, mogę świadczyć usługi wszędzie tam, gdzie potrzebna będzie fachowa pomoc.

Staram się cały czas rozwijać i inwestować w siebie biorąc udział w przeróżnych warsztatach, sympozjach cały czas poszeżając swoją wiedzę, aby świadczone przeze mnie usługi były na możliwie najwyższym poziomie.

A i zapomniałam, z cech pozytywnych mam jeszcze jedną – używam tylko najwyższej jakości materiałów! Nie uznaję kompromisów! A z mojego długoletniego doświadczenia wynika, że to wpływa niesamowicie na jakość świadczonych przeze mnie uslug, co z kolei przekłada się na zadowolenie moich klientek.

Zadowolenie klientkek nakręca mnie i motywuje jeszcze mocniej do tego, żeby dawać z siebie jeszcze więcej, abyśmy wszystkie były piękne, tak jak tego najbardziej pragniemy, a nasze malutkie, kobiece niedoskonałości, były skutecznie poprawione!

Pozdrawiam serdecznie
Iza Fraind – DamaPik

skorzystaj z usług profesjonalisty skorzystaj z usług profesjonalisty skorzystaj z usług profesjonalisty

Skorzystaj z usług profesjonalisty

Zapraszamy do rezerwowania wizyt i korzystania z profesjonalnych i bezpiecznych usług oferowanych w gabinecie DAMA PIK.